“Oj nanë pse nuk më bëre banane”/ Luizi nuk ndal ngacmimet ndaj Jorit

31 Mars 2023, 16:53 / SHOWBIZ ALFA PRESS

“Oj nanë pse nuk më bëre banane”/ Luizi nuk ndal

Batuta ka pasur mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e BBV, ku këngëtari ka ngacmuar modelen duke i vënë në pah linjat e saj trupore dhe provokimet që ajo bën me veshjet.

Këtë të premte, teksa modelja ka qenë duke ngrënë një banane në verandë, këngëtari i ëshët afruar duke e ngacmuar.

Ai madje është shprehur duke thënë pse nuk ishte ai vetë një banane.

“Oj nanë pse nuk më bëre banane”- u dëgjuar të thoshte Luizi, i cili më pasu largua nga veranda, teksa banorët e tjerë dhe vetë modelja nisën të qeshnin.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128