Përflitej se do të bëheshin prindër, me një foto Luizi konfirmon shtatzaninë e Kiarës?

12 Shtator 2023, 16:17 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Përflitej se do të bëheshin prindër, me një foto Luizi

Së fundmi Luiz Ejlli i ‘hodhi benzinë zjarrit’ duke postuar një foto ku këngëtari supozohet të jetë afër barkut të partneres së tij dhe shkruan:

“Rrahjet më të ëmbla në botë! “

Nuk dihet nëse e gjitha kjo është një shaka nga ana e Luizit apo ka diçka të vërtetë megjithatë këngëtari dhe fituesi i “Big Brother” e ka shprehur shpesh dëshirën për tu bërë baba.

Përflitej se do të bëheshin prindër, me një foto Luizi

Po ndodh...