Ofendime dhe sharje mes Kejvinës dhe Ronaldos në instagramin e Luiz Ejllit

23 Maj 2023, 18:15 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Ofendime dhe sharje mes Kejvinës dhe Ronaldos në instagramin e Luiz

Ndër të paktat banore që Luiz Ejlli mban kontakte jashtë shtëpisë së BBV është modelja Kejvina Kthella.

Është për tu habitur pasi Kejvina u eliminua nga shtëpia e famshme pas shpullës së famshme ndaj Luizit.

Luizi pavarësisht përplasjes mbante ende veshur bluzën e saj deri në momentin që Kiara i kërkoi ta hiqte

E me “kunje”, sot, Kejvina ia ka rikujtuar.

Në postimin e fundit të Luizit, ajo i ka kërkuar bluzën publikisht, mirëpo duket se kjo ka sjellë një ‘luftë’ me Ronaldo Sharkën, ish-banorin e ‘BBV’.

Ata të dy kanë nisur përplasjet, deri në ofendime.

Ja komentet:

Kejvina: Këtë bluzen dua Luiz. Ma nis me postë. O Luiz o yll, aman një foto bashkë’

Ronaldo: Shko mi lëpirëse, le nam duke u lëpirë për pak follow.

Kejvina: Ik o lëpirës i keq

Ronaldo: Ik andej nga ke ardhur, se s’të don Shqipëria, je non grata.

Kejvina: Do qaj, po unë kthehem Milano bjondo, po ti në Lushnje të shesësh shalqinj.

Ronaldo: Shalqi do shes, madje do vendos fytyrën tënde aty.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128