Është takuar me Keisi Medinin, Kris Aliaj zbulon se çfarë ka ndodhur mes tyre!

30 Maj 2023, 20:20 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Është takuar me Keisi Medinin, Kris Aliaj zbulon se çfarë

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët.

Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Krist Aliaj ka qenë i ftuar ditën e sotme në “Shqipëria Live” dhe ka treguar shumë rreht marrëdhënies së tij me ish-banorët e tjerë të “BBV2” dhe çfarë ka ndodhur me historinë e tij dhe të Keisi Medinin.

Kristi: jo fare as nuk kemi komunikuar e kam takuar në prapaskenë…

Pyetje: A nuk të vjen spontave ta pyesësh t’i flasësh?

Kristi: E kam takuar në prapaskenat e “Portokalli-së” kemi folur, kemi bërë muhabet njerëzor, jemi në atë nivel, nuk kam interes ta injoroj se kemi kaluar kohë bashkë…

 

ide

Nga Sidi Hasanaj 20:16 IDE

Pa Drama!

Nga Sidi Hasanaj

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128