Sot Finalja e Big Brother Vip Kosova: Luizi bën thirrjen e hapur për të votuar...

17 Mars 2023, 21:38 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Sot Finalja e Big Brother Vip Kosova: Luizi bën thirrjen e hapur për

Sonte do të mbahet finalja e Reality Show “Big Brother VIP Kosova”. Banorët të cilët aspirojnë të fitojnë çmimin e madh janë Stresi, Vedati, Mbresa, Xhuli dhe Artani te cilet kane qene me te votuarit qe i ka mbajtur publiku deri në këtë pikë të lojës që është fundi.

Ndërkohë që me afrimin e finales së madhe, fytyra të ndryshme publike, janë pozicionuar tek i preferuari i tyre si fitues i çmimit të madh të këtij edicioni. Por reperi i njohur Stresi në mesin e finalistëve, ka marrë përkrahje nga profili i Instagramit të Luiz Ejllit, i menaxhuar nga familjarët e tij.

“Duke iu uruar suksese të gjithë banorëve të tjerë, sonte mbështesim Stresin ta mbylli rrugëtimin e tij me fitore, Votoni Stresin”, thuhet në postimin e postuar në Instagramin e Luizit. Ndërsa sigurisht banorët e Big Brother Vip Shqiperia nuk dinë se kush ka shkuar ne finale dhe cfare ka ndodhur me Big Brother Vip Kosova pasi kanë me shumë se dy muaj të izoluar ne shtëpi.

Sot Finalja e Big Brother Vip Kosova: Luizi bën thirrjen e hapur për

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128