Tradhton Denisën? Kozaku ngacmon vajzën e aktores shqiptare, ajo ia nxjerr mesazhet

16 Nëntor 2023, 14:32 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Tradhton Denisën? Kozaku ngacmon vajzën e aktores shqiptare, ajo ia

Vajza e aktores shqiptare, Julia Iliriani po bën “namin” në Tiktok. Falë lirshmërisë dhe karakterit totalisht pa komplekse, personazhi i saj po kthehet në të preferuarin e të rinjve.

Por së fundmi, ajo i “ka bërë gjëmën” një tjetër personazhi shumë të famshëm të kësaj platforme, Kozakut.

Ajo ka nxjerrë një mesazh të tij, që i dërgon një emoji me sy me zemra, duke i bërë thirrje Denisës, gruas së Kozakut dhe nënës së djalit të tij.

“O Denisa ç’janë këto penallti që të bëjnë ty pas krahëve moj”, shprehet Rene.

Tradhton Denisën? Kozaku ngacmon vajzën e aktores shqiptare, ajo ia

 

 

ide