U zhgënjye nga Big Brother? Kiara Tito heq nga Instagrami pronaren e TCH Lori Hoxhën dhe…

27 Mars 2023, 17:04 / SHOWBIZ ALFA PRESS

U zhgënjye nga Big Brother? Kiara Tito heq nga Instagrami pronaren e TCH

Ditën e djeshme Kiara Tito ka dalë nga BB VIP por duket se duke pretenduar finalen pas daljes ka ardhur e zhgënjimi.

Ndoshta për faktin që kërkoi aq shumë një emision në Top Channel dhe nuk e mori?

Së fundmi Kiara ka hequr nga Instagrami Arbana Osmanin dhe Lori Hoxhën. Ndonse Lori vazhdon ende ta ndjekë Kiarën.

Por cila ka qenë arsyeja e vërtetë? Këtë duhet të presim sepse deri më tani ka vetëm aludime…