VIDEO virale, Jori ‘tregon’ më shumë se ç’duhet në shtëpinë e BBV

21 Mars 2023, 19:01 / SHOWBIZ ALFA PRESS

VIDEO virale, Jori ‘tregon’ më shumë se

Modelja shqiptaro-italiane, Jori Delli, është banorja më e re që iu bashkua shtëpisë së Big Brother VIP Albania mbrëmjen e së shtunës.

Ajo u fut në shtëpinë e famshme të Shqipërisë bashkë me pesë konkurrentë të tjerë: Qetsorin, Fotininë, Antonetën, Elvis Pupën dhe Sabianin.

Ndërsa kanë kaluar vetëm pak ditë nga qëndrimi brenda, ajo ka marrë vëmendje herë pas here me veprimet dhe bisedat që ka bërë me banorët.

Naten e prime Jori si duket ka harruar se është live dhe per një moment i kan dal pjeset ï?time.

Por ajo e ka kontrolluar shpejt situaten dhe eshte ulur duke u mbuluar.

Jori ka cmendur fansat e saj me format e saj perfekte dhe me provokimey e saj sidomos ndaj Luizit, i cili duket sikur me veshtiresi po i reziston provokimeve.

<blockquote class="tiktok-embed" cite="https://www.tiktok.com/@luizkiarabbv/video/7212623575528819973" data-video-id="7212623575528819973" style="max-width: 605px;min-width: 325px;" > <section> <a target="_blank" title="@luizkiarabbv" href="https://www.tiktok.com/@luizkiarabbv?refer=embed">@luizkiarabbv</a> <a title="bigbrothervipalbania" target="_blank" href="https://www.tiktok.com/tag/bigbrothervipalbania?refer=embed">#bigbrothervipalbania</a> <a title="luizejlli" target="_blank" href="https://www.tiktok.com/tag/luizejlli?refer=embed">#luizejlli</a> <a title="meluizin" target="_blank" href="https://www.tiktok.com/tag/meluizin?refer=embed">#meluizin</a> <a title="meluanineshqiperise????????????????" target="_blank" href="https://www.tiktok.com/tag/meluanineshqiperise%F0%9F%A6%81%F0%9F%A6%81%F0%9F%A6%81%F0%9F%A6%81?refer=embed">#meluanineshqiperise????????????????</a> <a title="viralvideo" target="_blank" href="https://www.tiktok.com/tag/viralvideo?refer=embed">#viralvideo</a> <a target="_blank" title="♬ original sound - Luiz Kiara" href="https://www.tiktok.com/music/original-sound-7212623576145758982?refer=embed">♬ original sound - Luiz Kiara</a> </section> </blockquote> <script async src="https://www.tiktok.com/embed.js"></script>