Zbulohet “banori misterioz” që do të hyjë në “BBVA 3”?

1 Prill 2024, 09:02 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Zbulohet “banori misterioz” që do të hyjë në

Dje në “Fun Club”, ndërsa bota ishte shumë e zënë me përjashtimin e Eglës, një “banor misterioz” dhe i maskuar tha se shumë shpejt do të hyjë në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP Albania 3”.

Ai do të hyjë të martën dhe theksoi se nuk ka qejf asnjë banor, por është i hapur për aleanca, veçanërisht me Romeon.

Gjithsesi, identiteti i tij ngjalli kuriozitet dhe sipas “Ora News”, ai është Amarildo Delia me profesion animator dhe moderator.

Nga personi “pa maskë” ende nuk është konfirmuar lajmi dhe s’na mbetet veçse ta shohim të martën se kush është ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amarildo Delia (@lididelia)