Champions League/ Ancelotti dëshiron Milanin në finale

16 Mars 2023, 09:00 / SPORT ALFA PRESS

Champions League/ Ancelotti dëshiron Milanin në finale

"Të përballem me Milanin në çerekfinale do të ishte emocionuese por idealja do të ishte që të ndesheshim në finalen e Stambollit”.

Ky është komenti i Carlo Ancelotti-t në lidhje me shortin e së premtes. Njeriu që ka ndihmuar kuqezinjtë të fitojnë titullin e fundit në Europë, drejton sot Realin e Madridit me të cilin ka fituar dy Champions League dhe ëndrra e tij është një tjetër finale për skuadrën nga Milano që Stambollin e kujton për mbrëmjen fatale të vitit 2005.

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128