Edi Martini largohet nga Teuta, Vllaznia e pret...

3 Qershor 2023, 13:00 / SPORT ALFA PRESS

Edi Martini largohet nga Teuta, Vllaznia e pret...

Trajneri shkodran i Teutësm Edi Martini është larguar nga stoli i “Djemve të detit” duke mbyllur një kapitull të gjatë te ekipi bregdetar.

Tekniku shkodran dhe klubi kanë ndërprerë bashkëpunimin pas dfundt të sezonit ku Teuta arriti objektivin minimal që ishte mbijetesa.

Largimi i Martinit nga stoli i Teutës krijon mundësinë e emërimit të tij në stolin e Vllaznisë ku largimi i Sedloskit e ka lënë bosh këtë post.

 

ide