FOTOT: Ekipi me tifozet më të bukura këtë Europian

22 Qershor 2024, 21:49 / SPORT ALFA PRESS

FOTOT: Ekipi me tifozet më të bukura këtë Europian

Ukraina ka arritur fitoren e parë në Euro 2024, teksa ka mposhtur 2-1 Sllovakinë.

Futbollistët përfaqësojnë vendin e tyre, që është në luftë me Rusinë, dhe çdo fitore u dedikohet atyre që luftojnë në shtëpi.

Por jo pak vëmendje kanë tërhequr edhe tifozët në tribuna.

Bukuroshet kanë pushtuar mediat ndërkombëtare me pamjen e tyre.

Sipas tyre, Ukraina ka tifozerinë më të bukur.

FOTO GALERI ALFA

FOTOT: Ekipi me tifozet më të bukura këtë Europian

FOTOT: Ekipi me tifozet më të bukura këtë Europian

FOTOT: Ekipi me tifozet më të bukura këtë Europian

FOTOT: Ekipi me tifozet më të bukura këtë Europian

 

Po ndodh...