Kim Kardashashin një fanse e skuadrës së…

18 Mars 2023, 09:56 / SPORT ALFA PRESS

Kim Kardashashin një fanse e skuadrës së…

Shumë tifozë të Arsenalit mund ta konsiderojnë Kim Kardashian si një "bruto", por ajo është gati të kthehet në Londër nëse klubi fiton Premier League.

Arsenali u eliminua nga Europa League, por në Angli kryeson garën e ligës dhe duket si favorit për ta fituar atë.

Kështu pas ndeshjes me Sportingun, Bukayo Saka i bëri një video-telefonatë Kim Kardashian e cila ishte me fëmijët e saj. Në video, Saka bisedon me Kardashian dhe fëmijët e saj dhe kërkon falje pasi nuk ka mundur t'i shohë ata personalisht pas ndeshjes.

Po ndodh...

ide

receta Alfa

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128