Kolo Muani finalizon asistin fantastik të Mbappe, Franca në avantazh ndaj Spanjës

9 Korrik 2024, 21:15 / SPORT ALFA PRESS

Kolo Muani finalizon asistin fantastik të Mbappe, Franca në avantazh
Franca ka ndëshkuar shumë shpejt Spanjën teksa ka marrë epërsinë në minutën e 9-të.

Një aksion perfekt i djemve të Didier Deschamps është finalizuar më së miri nga lojtari i PSG, Randal Kolo Muani, i cili pasi merr një krosim fantastik nga Kylian Mbappe dhe më pas dërgon topin në rrjetën e Unai Simon.