Liverpool sheh nga kreu, The Reds rikthehen te fitorja, Broja në stol

21 Prill 2024, 19:47 / SPORT ALFA PRESS

Liverpool sheh nga kreu, The Reds rikthehen te fitorja, Broja në stol
Liverpool është rikthyer te fitorja në kampionat, teksa mundi 1-3 Fulham, duke bërë që skuadrae Klopp të renditet në vendin e dytë me 74 pikë. Alexander Arnold realizoi i pari në Londër, ndërsa vendasin u kundërpërgjigjën me Castagne. Në pjesën e dytë, The Reds siguroi fitoren me golat e Gravenberch dhe Jota.

Te Fulham, edhe pse i grumbulluar, Armando Broja nuk u preferua nga trajneri Marco Silva. Ky ishte takimi i fundit i Premier League për sot.

 

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128