Jovic gjen golin, por VAR e anulon/ Mbyllet në “paqe” pjesa e parë e Fiorentina-West Ham

7 Qershor 2023, 22:15 / SPORT ALFA PRESS

Jovic gjen golin, por VAR e anulon/ Mbyllet në “paqe” pjesa e

Fiorentina-West Ham  përballen mbrëmjen e kësaj të mërkure, duke nisur nga ora 21:00 në “Fortuna Arena” në Pragë për trofeun e Conference League.

Finalja e Conference League 

45+4′-Jovic gjen rrugën drejt rrjetës, por pas verifikimit në VAR goli anulohet për pozicion jashtë loje.

31′-Tiofzët e West Ham kanë goditur me gota në kokë dhe kanë gjakosur kapitenin e Fiorentinës Biraghin, sfida është ndalur për disa minuta.

09′-Fiorentina pranë golit, Mandragora tenton nga distanca.

Po ndodh...