Pëlqejnë kampionin e botës, Liverpool-Manchester City në garë për ta marrë nga Brighton

23 Maj 2023, 17:34 / SPORT ALFA PRESS

Pëlqejnë kampionin e botës, Liverpool-Manchester City në

Alexis Mac Allister është në super formë dhe një detaj i tillë nuk ka kaluar pa u vënë re nga gjigantët e Premier League.

Mesfushori i Brighton gëzon shumë admirues, veçanërisht Manchester City dhe Liverpool.

Sipas raportimeve të medieve britanike, kampioni i botës me Argjentinën ka nisur një garë të fortë mes City dhe Liverpool, me të dy klubet që kërkojnë të kenë shërbimet e Mac Allister./ SuperSport

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128