VIDEO/ Kaos në Kukës! Tifozët futen në fushë pas golit të Erzenit, sulmohen dhe arbitrat

25 Shkurt 2024, 15:11 / SPORT ALFA PRESS

VIDEO/ Kaos në Kukës! Tifozët futen në fushë pas golit

Momente kaosi në sfidën mes Kukësit dhe Erzenit në “Kukës Arena”, me tifozët që u futën në fushë pas golit të përmbysjes nga ana e Zekës për shijakasit.

U detyrua menjëherë ndërhyrja e forcave të rendit, që gjithashtu tentuan të mbronin dhe arbitrat, me këta të fundit që u sulmuan.

Kjo gjë solli ndërprerjen e sfidës, me arbitrat dhe lojtarët që iu drejtuan dhomave të zhveshjes.

VIDEO KETU

 

Po ndodh...