Digjet makina e Adriatik Lapaj, dyshimet e para

25 Maj 2023, 14:22 / AKTUALITET ALFA PRESS

Digjet makina e Adriatik Lapaj, dyshimet e para

Makina e juristit Adriatik Lapaj është përfshirë nga flakët këtë të enjte në rrugën “Kuvajti” në Tiranë.

Mësohet se ka qenë një defekt në makinë që ka shkaktuar flakët. Ai nuk është lënduar, por ka vetëm dëme materiale, ndërsa grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të zjarrit.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 25.05.2023, në rrugën “Kuvajt”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur automjeti me drejtues shtetasin A. L., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale. Nga veprimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

 

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128