FNSH dhe Renea vijojnë kontrollet në Vlorë, një i shoqëruar

18 Shtator 2023, 21:55 / AKTUALITET ALFA PRESS

FNSH dhe Renea vijojnë kontrollet në Vlorë, një i

FNSH dhe Renea kanë vijuar edhe këtë mbrëmje kontrollet në zona të ndryshme të qytetit të Vlorës. Një person është ndaluar nga policia.

Mësohet se për disa ditë qyteti bregdetar do të vijojë të jetë nën kontrollin e policisë dhe forcave Renea. Ndërkohë, pritet të vijojnë kontrollet në zona dhe banesa të ndryshme.

Kujtojmë që një ditë më parë, policia arrestoi gjashtë persona ndërsa sekuestroi dhe dy pistoleta.