Foto/ Çfarë ndodhi mes tyre, Rama ofendime opozitës, deputeti Sula i afrohet te vendi me letra në dorë dhe…

24 Nëntor 2022, 13:59 / POLITIKË ALFA PRESS

Foto/ Çfarë ndodhi mes tyre, Rama ofendime opozitës, deputeti

Kryeministri Edi Rama ka lëshuar një lumë me sulme ndaj opozitës, teksa sot në Kuvend diskutohet mbi projektin për portin e Durrësit.

Ndërkohë, pas reagimit të tij nga vendi, duke nxjerr dhe një foto të ministrave të kabinetit qeveritar Rama që hanin në restorantin luksoz të Nusret në Dubai, deputeti i PD-së, Dashnor Sula, i ka kërkuar llogari kryeministrit.

Ai i ka shkuar me disa letra pranë vendit me disa dokumente që kishin të bënin me portin e Durrësit, ndërkohë që në fund gjithçka duket se është sqaruar, pasi politikanët i dhanë dorën njëri-tjetrit.

Foto/ Çfarë ndodhi mes tyre, Rama ofendime opozitës, deputeti

 

ide