A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

11 Korrik 2024, 00:06 / SHOWBIZ ALFA PRESS

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i
Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur me këtë format, edhe pse tani largimi i saj nga Top Media është përfundimtar dhe drejtimin e BBV e ka marrë Ledion Liço.

Ndjekësi e parashtron se e di që Arbana nuk do i përgjigjet, por sërish e bën pyetjen. Kjo e fundit shprehet se me rëndësi është që (ndjekësi) të mos heqë dorë.

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i

Po ndodh...