Berisha: “Vura kronometrin gjatë nominimit Kiara-Olta”

31 Mars 2023, 17:54 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Berisha: “Vura kronometrin gjatë nominimit Kiara-Olta”

Në “ Ftese në pesë” tek sa ishte duke u folur për suksesin e jashtëzakonshëm që kanë pasur këngët e krijuara brenda shtëpisë e menjëherë sapo kanë dal, vëmendja u ndal edhe tek baza e famshme e nominimeve.

E krijuar nga Inxhinieri i audios ne Top Channel, Besnik Gaçe, kjo bazë është kthyer tashmë në refrenin e netëve të spektaklit.

Antonela Berisha tregoi mes batutave se gjatë natës kur në nominim kishte qenë Kiara me Oltës ajo kishte vendosur kronometrin se sa do të zgjaste momenti i suspansës… Dhe a e dini sa? Plot për dy minuta e gjysmë Antonela kishte qenë me zemër në dorë deri kur Arbana më fund lexoi vendimin e publikut…./ TCH

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128