Çfarë ndodhi? Ndjekësit sulmojnë ish-banoren e "BBVA"

28 Maj 2023, 00:07 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Çfarë ndodhi? Ndjekësit sulmojnë ish-banoren e

Nita Latifi  shumë shpejt do të publikojë këngën e saj të re dhe na ka treguar pak nga ‘look-u’ i saj në videoklip.

Ama këngëtarja është ‘kryqëzuar’ nga fansat e saj, të cilët nuk e kanë pëlqyer veshjen e saj, ku shihet me një triko dhe pa reçipeta poshtë saj. Sipas tyre Nita ka bërë një ndryshim nga një vajzë me veshje serioze në veshje ekstravagante, duke u përpjekur të ekspozojë trupin e saj.

Disa prej komenteve 

Nite çka është kjo kështu!!!! 

Përnjëherë u zhveshe”,

“Me këtë veshje e paske knaq krejt”,

“I paske ra vetit msysh pak.

Qka t gjet, boll mirë ishe.

Merre veten me te mirë pak, zhveshja nuk t bon ma t mire as si njeri as si artiste…m zhgënjeve

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nita Latifi (@nitalatifii)

 

Po ndodh...