Fotot/ Khloe Kardashian publikon për herë të parë djalin

22 Shtator 2022, 17:12 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Fotot/ Khloe Kardashian publikon për herë të parë djalin

Khloe Kardashian ndan për herë të parë me ndjekësit e saj fotot e djalit që ka me ish-in e saj Tristan Thompson.

Fotot përfshijnë pamjet aktuale të lindjes së djalit të tyre, e cila ndodhi të enjten e 28 korrikut në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Anxhelos, si dhe momentin prekës që Khloe e mbajti të porsalindurin për herë të parë.

Ajo u bashkua në dhomën e lindjes nga motra më e madhe Kim Kardashian në vend të Thompson edhe pse më vonë ai u ftua nga Khloe në spital për të takuar të porsalindurin.

Fansat e saj u tronditën kur u zbulua në korrik se ajo kishte një tjetër fëmijë me Thompson, vetëm gjashtë muaj pasi u zbulua se kishte një fëmijë me një grua tjetër. Khloe shpjegon se ylli i NBA-së e inkurajoi atë të vazhdonte me një transferim embrioni vitin e kaluar.

 Fotot/ Khloe Kardashian publikon për herë të parë djalin

Fotot/ Khloe Kardashian publikon për herë të parë djalin

 

Fotot/ Khloe Kardashian publikon për herë të parë djalin

 

Po ndodh...