Ish-banorja e BBV3 në zi, humb njeriun e dashur të familjes

28 Qershor 2024, 19:57 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Ish-banorja e BBV3 në zi, humb njeriun e dashur të familjes
Modelja e njohur Jori Delli, ka ndarë ditën e sotme lajmin e trishtë me ndjekësit e saj.

Përmes një postimi, Jori ka treguar se ka ndërruar jetë halla e saj.

Kujtojmë se pas përfundimit të “Big Brother Vip Albania” Jori ka jetuar mes Shqipërisë dhe Italisë. Ajo vijon të jetë aktive në ekranin shqiptar si dhe në rrjetet sociale.Modelja po ashtu po shijon romancën me reperin e njohur italian Fred De Palma.

Ish-banorja e BBV3 në zi, humb njeriun e dashur të familjes

 

Po ndodh...