Lediona merr vendimin e vështirë, sakrifikon telefonatën me vajzën për Ilnisën

6 Shkurt 2024, 23:48 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Lediona merr vendimin e vështirë, sakrifikon telefonatën me
Banorët e spektaklit televiziv "BBVA3" u detyruan të marrin një vendim të vështirë.

Ato duhet të zgjidhnin mes Ledionës dhe Ilnisës se cila duhet të komunikonte me vajzën e saj me anë të një telefonate.

Sipas votave, fitoi Ledjona, e cila sakrifikoi telefonatën e saj meqënëse kishte arushin e vajzës së saj.

Ky gjest u vlerësua nga të gjithë, pasi Ilnisa pati momentin e saj me të bijën, nga ku mori forcë për të vazhduar lojë

 

Po ndodh...

ide