“Në fillim e adhuroja”/ Bledi Mane bën deklaratën e bujshme: Kam bërë këngë për Kiarën në dhomën e rrëfimit

1 Prill 2023, 21:26 / SHOWBIZ ALFA PRESS

“Në fillim e adhuroja”/ Bledi Mane bën deklaratën e

Gazetari dhe ish-konkurrenti i Big Brother Vip, Bledi Mane ka zbuluar për herë të parë se i ka dedikuar një këngë moderatores Kiara Tito.

I ftuar në “Më lër të flas”, Bledi tha se Kiarën e ka dashur shumë dhe nuk ka besuar te dashuria e saj me Luizin. Ai tha se donte t’i ‘jepte një dorë’ Kiarës që të rrinte sa më shumë dhe krijoi këngën në dhomën e rrëfimit, të cilën do e këndonte me Armaldon dhe Nitën.

“Unë në fillim e adhuroja Kiarën, me origjinë është nga Përmeti im. Po filloja po më dhimbsej. Nuk besoja shumë te ajo dashuri, thash do i jap një dorë Kiarës, ndihma ime modeste që të shkonte më tutje. Jam future në dhomën e rrëfimit dhe i kam bërë një këngë Kiarës. Do e këndonim unë Armaldo dhe Nita. Nuk e kemi treguar, sinqerisht, besoj e kanë në xhirimet e tyre. Unë e kam dashur atë vajzë”- tha Bledi Mane.

Në javën që Bledi ishte në televotim me Luizin dhe Kiarën, zgjodhi që të ndërpriste rrugëtimin e tij brenda shtëpisë së Big Brother Vip, si “dhuratë” për moderatoren që ajo të qëndronte më gjatë.

 

Po ndodh...