Formacionet zyrtare të ndeshjes Spanjë-Francë

9 Korrik 2024, 20:06 / SPORT ALFA PRESS

Formacionet zyrtare të ndeshjes Spanjë-Francë

Spanjë-Francë premtojnë spektakël në gjysmëfinalen e EURO 2024, mbrëmjen e kësaj të marte, më saktë duke nisur nga ora 21:00 në “Allianz Arena”.

Ndërsa jemi në prag të sfidës që do të përcaktojë finalistin e parë të Kampionatit Europian, Gjermani 2024, trajnerët De La Fuente dhe Deschamps kanë zgjedhur formacionet si do zbresin në fushën e lojës ekipet e tyre.

Formacionet zyrtare

Formacionet zyrtare të ndeshjes Spanjë-Francë

 

Po ndodh...