Jose Mourinho “zbulon” të ardhmen: Kam vendosur që…

30 Maj 2023, 22:16 / SPORT ALFA PRESS

Jose Mourinho “zbulon” të ardhmen: Kam vendosur që…

Në konferencën e shtypit përpara finales së Europa League kundës Sevilla-s, Jose Mourinho alarmon tifozët e Romës duke dhënë mesazhe lamtumire edhe pse nuk dihet ende qartë qëndrimi i tij.

I pyetur për këtë temë ai u shpreh se e ka marrë një vendim dhe këtë ua ka bërë të ditur kapitenëve të skuadrës së Romës, por ata nuk do të flasin në publik për këtë gjë.

Misterioz “Special One” por njëkohësisht edhe shumë origjinal. “Dua të theksoj se nuk kam asnjë kontakt me asnjë klub tjetër”, shton Jose Mourinho në konferencën e shtypit në krah të Pellegrinit dhe Mancinit.  

 

Po ndodh...