Pjesa e dytë nis “zjarr”, Interi realizon golin e dytë

22 Prill 2024, 22:03 / SPORT ALFA PRESS

Pjesa e dytë nis “zjarr”, Interi realizon golin e dytë
Është praktikisht e mbyllur, teksa gjithçka mbetet është vetëm mbarimi i 90 minutave të rregullta, me Interin, që ka arritur të gjejnë sërish rrugën e rrjetës, përballë Milanit, duke “hipotekuar” fitoren në “Derbi della Madonnina”.

Pasi rikuperon një top, në hyrje të zonës së Milan, Thuram driblon bukur “Kuqezinjtë” dhe me një goditje tokazi, nga 16 metra distancë nga porta, dërgon topin pas shpatullave, të francezit, Mike Maignan.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128