Vendimet e Disiplinës, e pëson Kukësi

17 Mars 2023, 19:25 / SPORT ALFA PRESS

Vendimet e Disiplinës, e pëson Kukësi

Komisioni i Disiplinës dhe Etikës në FSHF publikoi vendimet në lidhje me fundjavën e kaluar në futbollin shqiptar.

Bie në sy dënimi me masën e 100.000 lekëve për klubin e Kukësit për shkak të sjelljes së gabuar të tifozerisë verilndore në ndeshjen e Kupës së Shqipërisë kundër Kukësit.

 

ide

Nga Sidi Hasanaj 20:16 IDE

Pa Drama!

Nga Sidi Hasanaj

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128