Aksident i rëndë me pasojë vdekje në autostradën Mamurras-Milot

23 Shtator 2022, 08:13 / AKTUALITET ALFA PRESS

Aksident i rëndë me pasojë vdekje në autostradën

Mëngjesin e sotëm në autostradën Mamurras-Milot  raportohet të ketë ndodhur një aksident.  Mësohet se një automjet ka përplasur një grua pranë mbikalimit të Patokut duke e lënë të vdekur në vend.

Drejtuesi i mjetit është larguar menjëherë. Viktima nuk është identifikuar ende, ndërsa policia e grupi hetimor janë ne vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë.

 

Po ndodh...