Aksident i rëndë në Gjirin e Lalzit/ Makinat bëhen copash, dy persona përfundojnë...

22 Qershor 2024, 19:09 / AKTUALITET ALFA PRESS

Aksident i rëndë në Gjirin e Lalzit/ Makinat bëhen copash,

Në aksident janë përfshirë dy automjete, të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në Hamallaj në Gjirin e Lalzit.

Në aksident janë përfshirë dy automjete, të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën. Sipas raportimeve dy persona janë plagosur rëndë, ku dyshohet se ka edhe viktima. Por ende nuk ka një reagim zyrtar nga policia dhe nuk dihet shkaku i aksidentit.

Nga ana tjetër, për shkak se përplasja ka qenë e fuqishme, makinat janë dëmtuar totalisht.