Aksident në Vlorë, shoferi dhe pasagjerja përfundojnë të plagosur në spital

24 Shtator 2023, 17:48 / AKTUALITET ALFA PRESS

Aksident në Vlorë, shoferi dhe pasagjerja përfundojnë

Një aksident ka ndodhur rreth orës 15:30 ,në aksin rrugor Vlorë -Kotë në vendin e quajtur “Ura e Vodices”.

Janë përplasur dy automjete, ku një prej tyre e tipit “Wolksvagen” drejtohej nga një shtetas gjerman.

Në mjetin tjetër kanë mbetur të dëmtuar Qirjako Kokaj dhe pasagjerja  Refije Kokaj, e cila ka mbërritur në spitalin e Vlorës  për të marrë ndihmën mjekësore.

Po ndodh...