“Bukuri që amplifikon seksin”/ Spartak Ngjela ka dy fjalë për Rike Roçin

13 Nëntor 2023, 09:26 / SHOWBIZ ALFA PRESS

“Bukuri që amplifikon seksin”/ Spartak Ngjela ka dy fjalë
Këtë javë në rubrikën “Galeria” në “E Diell” me Edi Manushin, ishte i ftuar avokati i njohur, Spartak Ngjela.

Në një moment gjatë bisedës, Manushi i ka nxjerrë në ekran dy fotografi të personazheve të njohura të ekranit. Është fjala për Bora Zemanin dhe Rike Roçin.

Këto dy imazhe iu shfaqën avokatit duke qenë se ai i ka komentuar më parë në rrjetet sociale. Për Borën avokati tha se “është bukuri që amplifikon dashurinë”, ndërsa për Riken u shpreh se “është bukuri që amplifikon seksin”

Pjesë nga biseda në studio:

Manushi: Po Rike Roçi ça lloj bukurie është?
Ngjela: Dallimi është ky, kjo është bukuri që amplifikon seksin. A më pyete? Nuk është ofendim
Manushi: Të pyeta dhe më kënaqe me përgjigjen
Ngjela: Ajo tjetra është bukuri që amplifikon dashurinë (duke folur për Borën).