E FUNDIT/ Aksident në aksin Lezhë-Milot, përplasen dy makina, plagoset një grua

18 Mars 2023, 18:26 / AKTUALITET ALFA PRESS

E FUNDIT/ Aksident në aksin Lezhë-Milot, përplasen dy makina,

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit.

Dy makina, një Benz dhe një Audi janë përplasur, ndërsa për pasojë ka mbetur e plagosur një grua që ishte pasagjere.

Ajo është dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128