Elbasan/ Heroinë dhe kanabis, arrestohet 35-vjeçari

18 Mars 2023, 11:37 / AKTUALITET ALFA PRESS

Elbasan/ Heroinë dhe kanabis, arrestohet 35-vjeçari

Një 35-vjeçar në Elbasan ka rënë në prangat e policisë, pasi i janë sekuestruar dozat e lëndëve narkotike, heroinë dhe kanabis.

Gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj shtetasit me iniciale E.K., në lagjen “5 Maji”, shërbimet e Policisë i gjetën në cilësinë e provës materiale, dozat e dyshuara.

Ndërkohë, materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.