Kë po kërkojnë?/ Forcat speciale blindojnë Vlorën!

30 Shtator 2023, 19:24 / AKTUALITET ALFA PRESS

Kë po kërkojnë?/ Forcat speciale blindojnë Vlorën!

Policia e Vlorës dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) po kryejnë kontrolle të imtësishme në hyrje të qytetit.

Sipas informacioneve, raportohet se në fokus të kontrolleve, janë automjetet me xhama të zinj.

Ndërkaq, kontrollet po kryhen edhe për persona të dyshimtë apo edhe që lëvizin me armë.

Deri në këto momente, konfirmohet se qëllimi mbetet kontrolli, ndërsa nuk ka ende info për të shoqëruar apo të ndaluar.

 

Po ndodh...