LAJMI I FUNDIT/ Grabitet servisi në Tiranë, autorët me kallashnikovë...

1 Prill 2023, 22:49 / AKTUALITET ALFA PRESS

LAJMI I FUNDIT/ Grabitet servisi në Tiranë, autorët me

Një grabitje ka ndodhur në zonën e Bathores, në Tiranë mbrëmjen e kësaj të shtune.

Autorët mësohet se kanë qenë të armatosur me armë zjarri kallashnikov. 

Pre e grabitësve ka rënë një servis automjetesh. 

Burime për Syri Tv bëjnë me dije se autorët kanë qenë me një mjet "Smart" dhe kanë ikur në drejtim të Durrësit.

Policia ka ngritur pika kontrolli në hyrje dhe dalje të Tiranes dhe në disa zona të tjera.