Makina përplaset me motorin në Pogradec-Qafë Thanë, plagoset një person

21 Nëntor 2023, 10:04 / AKTUALITET ALFA PRESS

Makina përplaset me motorin në Pogradec-Qafë Thanë, plagoset

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë.

Një makinë është përplasur me një motor në rrethana ende të paqarta, e si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i një prej mjeteve.

Ky i fundit është dërguar në spital për nidhmë mjekësore, ku raportohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rastit.

Po ndodh...

ide

receta Alfa

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128