Operacion blic në Tiranë, arrestohet ish-Zëvendësdrejtori i Policisë, Erzen Breçani dhe 11 persona të tjerë

20 Nëntor 2023, 19:34 / AKTUALITET ALFA PRESS

Operacion blic në Tiranë, arrestohet ish-Zëvendësdrejtori i

Një operacion policor po zhvillohet në kryeqytet, ndërsa në pranga ka rënë ish-drejtori i Policisë, Erzen Breçani dhe 11 persona të tjerë.

Burimet thonë se Breçani është dërguar në Drejtorinë së Policisë së kryeqytetit.

Ndërkohë, pritet të dhëna zyrtare për këtë operacion.