Parashikimi i motit për sot, 19 shtator 2023

19 Shtator 2023, 07:44 / AKTUALITET ALFA PRESS

Parashikimi i motit për sot, 19 shtator 2023

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura.

Temperaturat minimale do të luhaten 14-22 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 26-29°C në veri, 31-33°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug - Perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur.

 

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128