“Tirana oaz për prostitucionin”/ Habit avokati: Femra nga e gjithë bota vijnë dhe…

12 Prill 2024, 20:08 / AKTUALITET ALFA PRESS

“Tirana oaz për prostitucionin”/ Habit avokati: Femra nga e
Vendi ynë duket se është kthyer në një desitiacion të preferuar, por jo vetëm për turistët, por edhe për “punonjëset e seksit”.

Avokati Kujtim Cakrani ka deklaruar ditën e sotme teksa ishte i ftuar në një emision televiziv, se Shqipëria, e mbi të gjitha Tirana, është kthyer në një “oaz” për prostitucionin. Ai u shpreh se shtetase nga e gjithë bota vijnë në vendin tonë për të ushtruar këtë aktivitet.

Tirana është kthyer në oaz për prostitucionin. Në fakt e gjithë Shqipëria, por Tirana më shumë, pasi këtu vinë shtetas nga e gjithë bota. Kemi pasur raste me shtetase nga Kolumbia, nga Azia. Vinë femra nga Kosova, Serbia, Kroacia dhe ushtrojnë prostitucionin në vendin tonë”- deklaroi avokati.

 

Po ndodh...

ide