Vatnikaj: Testi i drogës për policinë u la përgjysmë se s'kishte tamponë, shumë policë rezultuan...

23 Mars 2023, 22:19 / AKTUALITET ALFA PRESS

Vatnikaj: Testi i drogës për policinë u la përgjysmë se

Gazetari i Ora News Edison Vatnikaj i ftuar në Emsionin “Epiqendër” të Moderators Sonila Musai foli për operacionet e policisë si dhe për arrestimin e personave që merren me shpërndarjen e lëndëve narkotike.

Vatnikaj u ndal gjithashtu dhe tek testi i drogës tek punojësit e policisë.

Ai u shpreh se shumë punonjës policie kanë dalë përdorues të lëndëve narkotike por ky operacion u la përgjysëm për mungesë tamponësh.

 

 

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128