Vetëvritet me armë zjarri 29-vjeçari në Tiranë

19 Shtator 2023, 21:05 / AKTUALITET ALFA PRESS

Vetëvritet me armë zjarri 29-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në fshatin Gracen të Tiranës.

Një 29-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Po ndodh...