Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

17 Shtator 2023, 08:26 / EKONOMI&SOCIALE ALFA PRESS

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë

Monedha e eurozonës shitet sot me 107 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 100.4 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 123.8 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 111.2 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.67 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë

ide

Nga Sidi Hasanaj 20:16 IDE

Pa Drama!

Nga Sidi Hasanaj

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128