Horoskopi ditor 10 mars 2023

10 Mars 2023, 07:23 / JETË ALFA PRESS
Horoskopi ditor 10 mars 2023

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Gjatë orëve të ardhshme nuk do të dimë saktësisht se në cilën rrugë të shkojmë dhe cilat zgjedhje të bëjmë. Ata që jetojnë së bashku mund të përjetojnë gjithashtu një pranverë "të pavendosur". Mbani të gjitha rrugët e mundshme të hapura.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Ditët që po përjetoni janë ditë për t'u shfrytëzuar, edhe nëse flasim për një periudhë disi të veçantë për para. Ndoshta keni shpenzuar pak shumë. Nga kjo pranverë e tutje do të nevojiten investime më të matura.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Hëna është disonante por kjo nuk ndikon në tendencën e përgjithshme të situatave sepse ajo mbetet gjithmonë në një periudhë pozitive. Mos e lini veten të ndikoheni nga disa momente nervozizmi.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Ju do të përjetoni një ndryshim të madh. Nga fundi i muajit nuk do të keni më përballë Saturnit, në një farë mënyre situata do të kthehet në normalitet si përsa i përket ndjenjave ashtu edhe punës.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të premten në orët e ardhshme do të jenë shumë të rëndësishme për shumicën prej jush. Pranvera e ardhshme do të jetë vendimtare si në dashuri ashtu edhe në punë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Është e nevojshme që të bëni pak pastrim përsa i përket dashurisë dhe punës. Përfitoni nga dita e premte dhe nga ata që do të vijnë për të kuptuar se cilët do të jenë hapat e ardhshëm që duhet të bëni mënjëherë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Kjo ditë e premtë ka të ngjarë të jetë një muaj me mendime ose pavendosmëri të vogla. Ata që hoqën dorë nga gjithçka disa vite më parë do të jenë në gjendje të llogarisin në një rikuperim pothuajse të papritur.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të premten ka lodhje, por mos u shqetësoni, rikuperimi është afër. Ata që nuk kanë qenë të kënaqur ose që u është dashur të përballen me një problem madje edhe të madh. Do ta shohin ndryshimin e situatës edhe nëse kjo ndodh ngadalë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Në dashuri keni ndryshuar regjistrin dhe qëndrimin. Ata që kanë thënë mjaftueshëm, kanë humbur kohë ose në disa raste kanë tradhtuar do të mund të përjetojnë një fillim të ri.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Duhet të përpiqeni të mbani nën kontroll tensionet. Ka pasur mjaft çështje për t'u marrë me të gjatë muajve të fundit, por ju jeni në rrugën e duhur për të kapur hapin dhe për të ecur përpara.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të premten ka lodhja do të ndihet gjatë orëve në vijim. Konflikte të vogla në punë ku do të dëshironit t'i jepni fund bashkëpunimeve që nuk japin rezultat. Këshilla është të mos kushtëzoheni nga pengesat.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Duke filluar nga e premtja do të ketë një situatë të tensionuar edhe sepse shumë gjëra do të ndryshojnë në jetën tuaj. Nga tani deri në fund të muajit mund të ketë të reja si në fushën e dashurisë ashtu edhe në atë të punës.

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128