Berisha njofton bisedë të hapur në FB për situatën politike në vend dhe për zgjidhjet që ofron PD

23 Shtator 2022, 23:07 / POLITIKË ALFA PRESS

Berisha njofton bisedë të hapur në FB për situatën

Berisha njofton bisedë të hapur në FB për situatën politike në vend dhe për zgjidhjet që ofron PD.

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka njoftuar se ditën e nesërme në orën 12:00 do të ketë një bashkëbisedim live në Facebook për situatën politike në vend dhe për zgjidhjet që ofron Partia Demokratike.

‘Do të jetë një bisedë e hapur dhe ju ftoj të më nisni pyetjet që dëshironi’, shkruan Berisha.

Rama justifikon rritjen e çmimit të energjisë: BE-ja nuk na jep para për të mbuluar kostot.
Postimi i plotë

Të dashur miq,
ju ftoj nesër, ora 12:00, këtu në Facebook, në një bashkëbisedim live për situatën politike në vend dhe për zgjidhjet që ofron Partia Demokratike. Do të jetë një bisedë e hapur dhe ju ftoj të më nisni pyetjet që  dëshironi.

Faleminderit!

Po ndodh...