Deputetja e PD-së, Oriola Pampuri: Natën marrin leje ndërtimi nga Edi Rama dhe ditën dalin e sulmojnë PD

3 Tetor 2023, 16:10 / POLITIKË ALFA PRESS

Deputetja e PD-së, Oriola Pampuri: Natën marrin leje ndërtimi nga

Deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri, nëpërmjet një postimi në faqen e saj zyrtare në Facebook, ka reaguar ndaj situatës aktuale në opozitë.

"Natën marrin leje ndërtimi nga Edi Rama për kullën 64 kate, dhe ditën dalin e sulmojnë PD për llogari të Edi Ramës", - kështu e ka nisur reagimin deputetja Pampuri.

Gjithashtu ajo është shprehur se, "opozita e vërtetë është ajo që lufton për hallet e qytetarëve dhe jo ajo e oligarkeve të përbashkët që i mban dhe i financon!."

POSTIMI I PLOTE

Natën marrin leje ndërtimi nga Edi Rama për kullën 64 kate, dhe ditën dalin e sulmojnë PD për llogari të Edi Ramës.

Opozita e vërtetê është ajo që lufton për hallet e qytetarëve dhe jo ajo e oligarkeve të përbashkët që i mban dhe i financon!

Opozita e vërtetë janë ata që çdo ditë janë pranë qytetarëve, dhe jo opozita e kullave dhe e marrëveshjeve të fshehta!

Opozita e vërtetë është ajo e njerëzve të pastër, që të vetmin pakt e kanë me qytetarët, të tjerët që kalkulojnë se ku do të jenë në 2025, le të marrin përsipër dhe kusuret.

Aleanca e kullave dhe e non gratave nuk do ta mbajë dot peng PD dhe demokratët.

ide